דחסנים
 
 
 
 
 
      03-6130666
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדוע צריך מפעלי מיחזור פסולת בניין ומה תפקידם?

 
הכמות של פסולת בניין שמיוצרת מידי שנה בישראל, הולכת וגדלה מידי שנה. על פי הנתונים המעודכנים של המשרד להגנת הסביבה, בשנת 2015, בעקבות עבודות בניה ושיפוץ בישראל, נוצרו יותר מ7 מיליון טון (!) של פסולת בניין על שלל סוגיה ושלל חומריה. לעומת זאת, כושר המיחזור כיום של פסולת בניין, עדיין לא הגיע לכדי 3 מיליון טון, ולכן הנושא של קידום מיחזור פסולת מהסוג של פסולת בניין הוא קריטי - וכדאי לפנות למפעלים אשר יש להם את היכולת למחזר את הפסולת הזו. אבל למה זה חשוב בעצם לפנות למפעלים? איך הם ממחזרים את פסולת הבניין מה עושים עם החומר הממוחזר?
 

לפרטים והזמנת שירות חייגו 03-6130666
 

על תהליכי המיחזור של פסולת בניין

 
  • למה זה קריטי? - כדי להבין את החשיבות של מיחזור פסולת בניין במפעלים, צריך להבין את ההשלכות של הפסולת הזו. מדובר על כמויות פסולת עצומות. בניגוד לחומרי פסולת אחרים, פסולת בניין עלולה בטווח המידי לזהם את הסביבה. מדובר בין השאר על חומרים שמוגדרים בתור חומרים מסוכנים - שבנידוף באוויר עלולים להרעיל אותו, וכן עלולים גם להרעיל את האדמה, מי תהום וכן מקווי מים שונים. לכן לכל הפחות יש לדאוג לפינוי מסודר בהם, אם כי כיום ההעדפה היא כמובן לפתרונות של מיחזור. המיחזור מאפשר להקטין את כמויות הפסולת הרעילה, לעשות שימוש חזור בחומרים, ובכך להקטין את הזיהום הסביבתי.
 
  • מדוע יש צורך במפעלים? - כיום הדרך הטובה ביותר לבצע מיחזור פסולת בניין, הוא בתוך מפעלים. מדוע יש צורך במפעלים שלמים לטובת המיחזור? כי מדובר על מאות אלפי טונות שכל מפעל מטפל בהם מידי שנה, ואלו כמויות עצומות. צריך לזכור שפסולת הבניין דורשת טיפול מורכב למדי. יש לדאוג להפרדה לפי הסוגים השונים של הפסולת, ולבצע מיון מדוקדק, יש בחלק מהמקרים לחמם את הפסולת, במקרים אחרים לנפץ אותה או לפורר אותה, ועוד פעולות שונות ומורכבות. זה דורש כוח אדם, הכשרה וציוד שרק למפעלים גדולים בישראל יש את היכולת לקדם.
 
 
  • מה עושים עם החומר הממוחזר? - תלוי מאד על איזו פסולת בדיוק מדובר. במקרה של מיחזור פסולת בניין, יש כמה וכמה אפשרויות. בחלק מהמקרים, משתמשים בחומר הממוחזר כדי להרכיב חומרי בניין חדשים שיהיה בהם שימוש חזור. במקרים אחרים משתמשים בהם בתור חומרי מילוי, שכן בגריסת חומרי המיחזור אפשר לקבל חומר גרגירי דמוי חול או דמוי חצץ לשימוש מגוון מאד.
 
 
 
מיחזור פסולת
 
 
 

לטפל עכשיו בפסולת הבניין שלכם

 
בין אם אתם לקוחות פרטיים שהצטברה אצלם פסולת בניין בשל השיפוץ של הבית שלהם, ובין אם אתם קבלנים שעומדים לקראת פרויקט גדול במיוחד - אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת גמא תקשורת והנדסה.
 

 
צרו עמנו קשר בטלפון 03-6130666 או השאירו פרטיכם באתר.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
גמא תקשורת והנדסה (א. פולק) בע"מ
 
תכנון והספקה של מערכי מחזור למגוון סוגי פסולת ואשפה
שיווק ושירות של מגרסות ודחסנים לכל סוגי הפסולת

גמא תקשורת והנדסה (א.פולק) בע"מ  
כתובת: בית גמא - רח' מנחם בגין 16, רמת גן, 5270003
טל': 6130666 - 03 
| פקס 6130675 - 03 | דוא"ל: gama@actcom.co.il
 
 
 
בית גמא
 
 
 
 
 
 
Contact us
 
 
 
Shredders
 
 
 
Balers
 
 
 
Waste Sorting and Recycling
 
 
 
Profiles and Projects