דחסנים
 
 
 
 
 
      03-6130666
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כל מה שרציתם לדעת על דחסניות אשפה

 
תארו לכם מצב שבו האשפה שאנחנו זורקים תישאר באותו הנפח גם במטמוני האשפה הגדולים – הרי שלל הבעיות שיצוצו הן רבות מספור.  . לכן, במקום להקצות משאבים רבים וסכומי כסף גבוהים לפינוי האשפה, תוכלו להיעזר במוצר שיצמצם נפח ועלות שינוע ברמה יומיומית. דחסנית אשפה תבצע את הפעולה מדי יום, ותאפשר לכל עסק פעיל לצמצם את נפח העלות הנוגעת לפסולת. 
 

למה משמשות דחסניות אשפה?

 
דחסניות אשפה משמשות לצמצום נפח אחסון של ארגזים וכן של שקיות אשפה, תוך הפחתת עלויות שינוע. כמות הפסולת שנערמת במהלך יום גבוהה מאוד, ומקומות כגון משרדים, מפעלים ובנייני מגורים חייבים להביא לצמצומה. הפתרון העיקרי הוא ביצוע פעולת דחיסה המצמצמת נפחים ומייעלת את הליך פינוי האשפה. כמו בכל מוצר המוגדר תעשייתי, גם כאן ישנם יתרונות וחסרונות עיקריים.
 

יתרונות השימוש בדחסניות אשפה

 

העובדה כי ערימות האשפה תופסות מקום פיזי ניכר בחיינו, הופכת את כל העניין למורכב מבחינה לוגיסטית. היתרון במערכת הדחיסה הוא איסוף כמויות הזבל שנמצאות לנו מתחת לאף, והעברתן הלאה לאחר צמצום נפח הכרחי. 
הסביבה שבה אנו חיים מושפעת מכמויות האשפה הנאגרות בה. צמצום נפחים יסייע רבות לשיפור איכות החיים שנפגעת ברמה היומיומית. 

 

חסרונות עיקריים

 
מוצר זה, המציע צמצום נפחי אשפה, יעיל מאוד לשינוע האשפה מבחינת העלויות הכרוכות בכך והקטנת זיהום הסביבה. עם זאת, יש גם חסרונות הנובעים מגודלו. דחסנית האשפה היא גדולה, כבדה ומגושמת ולכן אינה מתאימה לאכסון בכל מקום. ברוב המקומות שבהם יש סיכוי לכמויות אשפה גדולות, מציבים את הכלי בחדר ייעודי שיאפשר לשלב אותו היטב במהלך הפעילות היומיומית. ארגון גדול החפץ בהוזלת עלויות שינוע האשפה צריך לקחת בחשבון גם את גודלו של המוצר ועלויותיו הגבוהות. 
 

למה חשוב להשתמש בכלי דחיסה?

 

הפסולת היא המקור לזיהום מספר אחת בעולם. כחלק מנפלאות האדם לצרוך מוצרים שחלקם מזהם את הסביבה, נוצרו שלל פתרונות ייחודיים שנועדו לספק מענה הולם לכך. פלסטיק וניילון נחשבים כמזהמי סביבה משמעותיים, ולכן עמידות גבוהה שלהם תשאיר אותם בחיינו לפרק זמן ארוך יותר ותצמצם את רכישתם המחודשת. פתרון דחיסה למוצרי פלסטיק וניילון יצמצם את הנזק, ויקטין את נפחם של בקבוקי פלסטיק, קופסאות ושקיות אשפה מגוונת.
עבור הציבור הרחב מדובר בצמצום תמידי של כמות הפסולת המונחת בצדי הרחוב, ובשיפור מיידי של איכות החיים. עבור בעלי עסקים הזקוקים לפתרון שינוע אשפה, פתרון זה יסייע לחסוך עלויות רבות במהלך השנה.
.
חברת גמא תקשורת והנדסה מתמחה ביבוא ובשיווק דחסניות אשפה לעסקים ולגורמים פרטיים במחירים אטרקטיביים במיוחד. פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע מקצועי אודות פתרון דחיסה שיותאם במיוחד עבורכם לטלפון מספר 03-6130666 ואחד מנציגינו ישמח  לתת לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

 
צרו עמנו קשר בטלפון 03-6130666 או השאירו פרטיכם באתר.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
גמא תקשורת והנדסה (א. פולק) בע"מ
 
תכנון והספקה של מערכי מחזור למגוון סוגי פסולת ואשפה
שיווק ושירות של מגרסות ודחסנים לכל סוגי הפסולת

גמא תקשורת והנדסה (א.פולק) בע"מ  
כתובת: בית גמא - רח' מנחם בגין 16, רמת גן, 5270003
טל': 6130666 - 03 
| פקס 6130675 - 03 | דוא"ל: gama@actcom.co.il
 
 
 
בית גמא
 
 
 
 
 
 
Contact us
 
 
 
Shredders
 
 
 
Balers
 
 
 
Waste Sorting and Recycling
 
 
 
Profiles and Projects