דחסנים
 
 
 
 
 
      03-6130666
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חשיבות הפרדת פסולת לפני תהליך מחזור אשפה

 
אחד הצרכים החשובים ביותר בחברה שלנו, שמתפתח ונהיה ברור יותר ויותר משנה לשנה, הוא הצורך ההולך וגובר במחזור אשפה. הסיבות לכך הן לא מועטות – באופן כללי, כיום כולנו כבר מבינים כי משאבי הטבע וחומרי הגלם הטבעיים הממלאים את כדור הארץ הם ממש לא בלתי מוגבלים, וכי עלינו לנצל אותם בצורה הטובה ביותר. הדרך הטובה ביותר לצמצם את צריכת חומרי הגלם הללו ולוודא שיישאר לנו מלאי מספיק של החומרים הללו בכוכב שלנו היא דרך מחזור – שימוש מחודש בחומרי גלם אחרי תהליך חידוש מקצועי שהם עוברים. עם זאת, לפני כל תהליך של מחזור יש צורך לבצע הפרדה איכותית של האשפה שלנו.
 

לפרטים והזמנת שירות חייגו 03-6130666
 

לפני שמבצעים מחזור אשפה מכל סוג, חשוב להפריד את סוגי הפסולת השונים

 
 
  • על הצורך בהפרדה – אם נחשוב רק לרגע על סוגי הפסולת השונים אותם אנחנו יכולים לשלוח למחזור, אפילו רק במסגרת הביתית שלנו, נבין כי מדובר בכמה וכמה סוגים שיתכן ואנו רגילים לזרוק בצורה מרוכזת אחת. פסולת פלסטיק, פסולת אנרגטית (סוללות), פסולת נייר ואריזות – הם כולם סוגי פסולת שאותם ניתן למחזר גם עם פחים שכונתיים של מחזור. עם זאת, איש לא יבצע את הפרדת האשפה בשבילנו, ואם אכפת לנו מהכוכב שלנו וברצוננו לבצע מחזור אשפה איכותי, באחריותנו לבצע את ההפרדה.
 
 
 
מחזור אשפה
 
 
 
  • לא רק בבית – הדבר נכון במיוחד כאשר אנחנו אחראיים על תהליך פינוי האשפה של גוף גדול יותר מגוף ביתי, כמו למשל מפעל. בגוף כמו זה, שמייצר כמויות גדולות מאוד של אשפה ברת מחזור, כולל חומרים כימיים ומתכתיים שונים, חשיבות הפרדת הפסולת היא גדולה עוד יותר – וכל חומר שלא נפריד ושיישלח להטמנה במקום למחזור יגרום נזק גדול מאוד לסביבה שלנו.
 

הפרדה איכותית של פסולת מאפשרת לנו לבצע תהליכים איכותיים של מחזור ופינוי אשפה

 
את הפרדת האשפה האיכותית בהחלט ניתן לבצע גם בצורה אוטומטית ואיכותית עוד יותר, דרך מכשור מקצועי בתחום הפרדת האשפה, והכנה שלה לתהליכי מחזור שונים – מכשור שכזה תוכלו למצוא אצלנו בגמא תקשורת והנדסה.
 

 
צרו עמנו קשר בטלפון 03-6130666 או השאירו פרטיכם באתר.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
גמא תקשורת והנדסה (א. פולק) בע"מ
 
תכנון והספקה של מערכי מחזור למגוון סוגי פסולת ואשפה
שיווק ושירות של מגרסות ודחסנים לכל סוגי הפסולת

גמא תקשורת והנדסה (א.פולק) בע"מ  
כתובת: בית גמא - רח' מנחם בגין 16, רמת גן, 5270003
טל': 6130666 - 03 
| פקס 6130675 - 03 | דוא"ל: gama@actcom.co.il
 
 
 
בית גמא
 
 
 
 
 
 
Contact us
 
 
 
Shredders
 
 
 
Balers
 
 
 
Waste Sorting and Recycling
 
 
 
Profiles and Projects