דחסנים
 
 
 
 
 
      03-6130666
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הפרדה ומיון פסולת באתרי בניין

 

מדוע כדאי לקדם את הרעיון של הפרדת פסולת באתרי בניין?

 
 

אם אתם עומדים להתחיל פרויקט חדש בתחום הבניין, עליכם לקחת בחשבון שלצד כל העבודה - גם תצטבר כמות עצומה של פסולת. זה קורה בכל אתר בניה באשר הוא, והפסולת היא חלק בלתי נפרד מכך. כמובן שחובה לפנות את הפסולת כמה שיתר מהר לאתרי הטמנה - ולא אתם עלולים להיות מואשמים בזיהום, ואף להסתכן בקבלת כנסות גבוהים מאוד. אם כך, עליכם לעשות הכול כדי לייעל את תהליך איסוף ופינוי הפסולת. חשוב מאד להכיר את הרעיון של הפרדת פסולת, שיכול להיות לעזר משמעותי מאד באתרי הבניה השונים.
 
 
 
הפרדת פסולת
 
 
 

כיצד ההפרדה עובדת ועוזרת לאתרים?

 

חשיבות מיון והפרדת פסולת

 

יש להבין כי הפרדת פסולת היא עניין חשוב מאד משום שיש בעצםסוגים שונים של פסולת לפי חומר הגלם שממנו היא עשויה. ברגע שיוצרים הפרדה טובהיותר, אפשר ליהנות מיתרונות ברורים בפינוי - אפשר כך למשל להיות בטוחים כי פסולת שניתן למחזר, אכן תגיע ליעד המתאים ובו היא תמוחזר. פסולת שהיא לעומת זאת רעילה -צריכה להיות מועברת לאפיקי ההטמנה המתאימים עבורה. כך בעצם, לא יוצרים ערבובבעייתי, יוצרים סדר הרבה יותר טוב בכל תהליך הפינוי, ושומרים על אתר הבנייה עצמונקי וללא בעיות מיוחדות.
 

מיון והפרדת פסולת לפי שרוולים

 
דרך אחת שנחשבת ליעילה במיוחד לבצע הפרדת פסולת באתרי הבניין, היא לבצע מיון אשפה באמצעות שימוש בכמה שרוולים שונים אשר יתפצלו אל מכולות האשפה. השרוולים הללו לא כוללים פונקציה מיוחדת וההפרדה במקרה הזה היא ידנית. הפועלים פשוט יודעים איזה סוג של פסולת להשליך לאיזה שרוול, ומשם החומר כבר מגיע למכולה המתאימה.
 

מיון והפרדת פסולת אוטמטית

 
בהחלט כן! כיום, ישנם מכשירים מיוחדים אשר יכולים לבצע הפרדה אוטומטית. מדובר על מכשירים שיודעים לבצע הפרדת פסולת לפי קריטריונים שונים, ולכן המיון במקרה כזה הוא הרבה יותר פשוט. יש כאן פחות שיקול דעת אנושי, והדבר לעתים יכול להקטין את כל הטעויות שנעשות בתחום.
 

שילוב תכונות נוספות

 
כדאי לזכור כי אם אתם עושים שימוש בטכניקות של הפרדת פסולת בתוך אתרי הבניה, אתם יכולים באותה מידה גם לשלב פונקציות נוספות, אחרי שההפרדה מתבצעת. כך למשל, אפשר לשלב את ההפרדה עם מדחסים מתאימים. המדחסים כאמור - יכולים לדחוס את החומר כך שיתפסו שטח קטן יותר.לא פעם כשמדובר על חומרים כמו עץ וקרטון למשל - הדחייה שלהם מאפשרת שינוע הרבה יותר פשוט וקל, ולאחר מכן העברה למרכזי מחזור.
 

 
גמא עוסקת מעל 20 שנה בייבוא, שיווק התקנה ושירות למכונות מיון והפרדת פסולות ואשפה,
לרבות מערכי מיון, מגרסות, מכבשים ודחסנים, עם אלפי לקוחות מרוצים.
 למידע נוסף – צרו קשר באתר או בטלפון 03-6130666
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
גמא תקשורת והנדסה (א. פולק) בע"מ
 
תכנון והספקה של מערכי מחזור למגוון סוגי פסולת ואשפה
שיווק ושירות של מגרסות ודחסנים לכל סוגי הפסולת

גמא תקשורת והנדסה (א.פולק) בע"מ  
כתובת: בית גמא - רח' מנחם בגין 16, רמת גן, 5270003
טל': 6130666 - 03 
| פקס 6130675 - 03 | דוא"ל: gama@actcom.co.il
 
 
 
בית גמא
 
 
 
 
 
 
Contact us
 
 
 
Shredders
 
 
 
Balers
 
 
 
Waste Sorting and Recycling
 
 
 
Profiles and Projects