דחסנים
 
 
 
 
 
      03-6130666
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יצירת קשר
 
השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דחסניות

 
העולם המודרני הוא עולם מתקדם במובנים רבים מאוד, והקדמה שממנה כל אחד ואחד מאתנו נהנה היא קדמה שיש לה כמה וכמה מחירים משמעותיים על שגרת החיים שלנו ועל הסביבה שלנו. אחד המחירים הללו הוא כל מה שנוגע לטיפול שלנו בפסולת שאנחנו מייצרים על בסיס יום יומי – וכאשר מדובר בגופים תעשייתיים או מסחריים כאלה ואחרים, הרי שכמויות הפסולת המדוברת הן עצומות – בין אם מדובר בפסולת אורגנית, בפסולת אריזות או בסוגים אחרים של פסולת. אחת הבעיות שקשורה לכמויות העצומות הללו של פסולת היא בעיית ההובלה – קשה לרכז ולהוביל את כל הפסולת בצורה נוחה בנפח גדול כל כך – ובדיוק למענה על הבעיה הזאת, שיכולה גם לשתק עסקים שלא מתכננים פתרון כראוי, ישנן דחסניות אשפה מסוגים שונים.
 

לקבלת מידע נוסף על דחסניות אשפה חייגו עכשיו 6130666- 03
 

דחסניות לשימושים שונים - גמא תקשורת והנדסה

 
 
  • דחסני אריזות – דחסניות של אריזות קרטון וסוגים אחרים של אריזות, הידועות גם בכינוי "דחסני באלות", הם מכשירים המשמשים אותנו להקטנה של נפחי אריזות בהיקף של עד פי עשרים מנפחם המקורי. כך, למעשה, אנחנו חוסכים לעצמנו מרחבי אחסון עצומים אותם נוכל לנצל בצורה איכותית יותר, חוסכים כסף ומשאבים בעלויות הובלה, וכך למעשה מצמצמים סיכון סביבתי, חוסכים בכסף ובכוח אדם ומקטינים מפגעי בריאות באותה הפעולה.

  • דחסני אשפה – גם בכל מה שנוגע לאשפה כמו אשפת חיתולים, אשפה אורגנית אחרת או פסולת אריזות שאינה קרטון, ניתן להתאים דחסניות מהשורה הראשונה, שתקטנה נפח של אריזות בצורה איכותית ומהירה ותחסוכנה לנו באותה הצורה שבה עושים זאת דחסני באלות. כל שצריך הוא רק לפנות לשירות איכותי המתאים לנו את סוג הדחסנים הנחוצים לנו.
 
 
 
דחסניות
 
דחסניות אשפה
 
דחסנים
 
 
 

גמא תקשורת והנדסה - פתרונות לאשפה ולפסולת

 
גמא תקשורת והנדסה (א.פולק) בע"מ מציעים לכם את הפתרונות האיכותיים ביותר בתחום הדחסניות, בצורה שתתאים לצרכים המדויקים של העסק שלכם.
 

 
לקבלת פרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת גמא תקשורת והנדסה בע"מ בטלפון מספר 03-6130666 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
גמא תקשורת והנדסה (א. פולק) בע"מ
 
תכנון והספקה של מערכי מחזור למגוון סוגי פסולת ואשפה
שיווק ושירות של מגרסות ודחסנים לכל סוגי הפסולת

גמא תקשורת והנדסה (א.פולק) בע"מ  
כתובת: בית גמא - רח' מנחם בגין 16, רמת גן, 5270003
טל': 6130666 - 03 
| פקס 6130675 - 03 | דוא"ל: gama@actcom.co.il
 
 
 
בית גמא
 
 
 
 
 
 
Contact us
 
 
 
Shredders
 
 
 
Balers
 
 
 
Waste Sorting and Recycling
 
 
 
Profiles and Projects